RSS
 

Японский тетраэдр или Молдавская пирамидка

08 Авг

piramidkaПосле успешного курса обучения как собирать кубик Рубика, я приступил к сборке Молдавской пирамидки. Хочу сказать, что эта головоломка намного меньше распространена, чем кубик Рубика. Не знаю чем это вызвано, но, мне кажется, что это из-за простоты ее сборки. Говорят, что ее легче собрать, чем кубик 2х2. Не знаю, спорить не буду, но попробовать сложить попытался. Без помощи мануала не получилось. А мануалов много по этому поводу. И очень разные. Навожу несколько ресурсов по обучению как собрать Японский тетраэдр.

http://ipuzzles.ru/rubik-cube/sobiraem-piramidku/
http://speedcubing.su/index.php?topic=77.0
http://rubik-effects.com/view_post.php?id=30

Удачной сборки!

 

Комментарии facebook

Комментарии vkontakte

5 комментариев

Опубликовано в Все про все

 

Оставить комментарий

 

 
 1. Віталій

  Август 10, 2013 at 14:52

  Дуже радий, що ваш сайт тепер онлайн! 🙂

   
  • Александр Бойченко

   Август 11, 2013 at 12:42

   Дякую. Були проблеми у хостинг-провайдера. Відбувся злом якогось сайту і з нього поламали багато інших. Я сайт відновив, надіюся інші теж.

    
   • Віталій

    Август 12, 2013 at 09:53

    Скажіть Олександре, чи будуть відеоуроки або ж статті по лінуксу, як налаштувати припустимо демон vsftpd і ще б дуже хотілося DNS(bind)?

     
    • Александр Бойченко

     Август 12, 2013 at 10:12

     ftp під linux — дуже популярна тема в Інтернеті, її можна знайти дуже легко. Але я постараюся найближчим часом написати максимально практичну статтю з поясненнями. Це буде нескладно, оскільки сервіс в мене вже давно працює і є готові конфіги. Про bind теж є багато матеріалу. Але зі статтею прийдеться трохи почекати — я ще сам повністю не розібрався в тонкостях цього демону. Здається мені, що перед цим я напишу більш теоретичний курс про роботу dns в мережі Інтернет, щоб було легше розуміти принципи і поняття сервісу, його роботи в глобальних мережах, типи записів, діагностичні утиліти і т.д. Бо для локальних мереж bind підходить менше…

      
     • Віталій

      Август 12, 2013 at 16:17

      Щиро дякую пане Олександре. Я дуже ціную Ваш витрачений час, буду терпляче очікувати на нові статті та відеоуроки! 🙂